O nas

Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

Serdecznie witamy na stronie Kancelarii znajdującej się w centrum Szczecina i zapraszam do kontaktu.

Jako kancelaria adwokatów i radców prawnych zapewniamy kompleksową dla klientów indywidulany i firm na terenie Szczecina i okolic. Oferujemy wsparcie prawne zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw.

Nasza kancelaria Radcowsko – Adwokacka zajmuje się w szczególności sprawami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego oraz rodzinnego.

Nasi prawnicy i radcowie prowadzą m.in. sprawy związane z rozwodami, podziałem majątku, sprawami spadkowymi, czy spraw o zachowek. Udzielamy porad prawnych i konsultacji zarówno w kancelarii, jak i zdalnie, przygotowujemy też  analizy oraz opinie.

Jeśli potrzebny Ci doświadczony adwokat lub radca prawny, zapraszamy do naszej kancelarii, udzielimy Ci profesjonalnej porady prawnej.

Radca Prawny
Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Szczecińskim. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w dziale prawnym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz znanej i cenionej kancelarii radców prawnych w Szczecinie, gdzie świadczyła pomoc dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, w tym spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Jej praktyka zawodowa skupia się przede wszystkim wokół zagadnień z prawem cywilnym, spółdzielczym, sprawami o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Scroll to Top